Grafické práce

Atraktivní vizuál a kvalitní grafika Vám umožní udělat skvělý první dojem ve všech situacích. Když potenciální zákazník zahlédne Vaše logo na internetu nebo na projíždějícím autě, dostane do ruky Vaši vizitku, případně se mu v prohlížeči zobrazí Vaše reklama. Bez poutavé a jedinečné grafiky se snad dnes ani není možné efektivně prezentovat. Svěřte se nám se svými vizemi a pomůžeme Vám zaujmout ty správné zákazníky. Opíráme se o dvacet let zkušeností ve světě grafických návrhů a podnikání, pracujeme v programech platformy Adobe Creative Cloud. Pracujeme s vektorovou i rastrovou grafikou, zvládáme všechny typy souborů. Navíc Vám dokážeme grafiku elegantně spojit s fotografiemi a texty. Nechejte barvy, tvary a slova pracovat pro Vás.

Preferujeme vždy na začátku spolupráce osobní setkání. Snažíme se vždy nejprve seznámit s Vaším podnikáním a poznat, kdo je Váš zákazník, jaké jsou Vaše vize a hodnoty. Čím více informací nám sdělíte, tím efektivnější bude naše spolupráce.

Poté si dohodneme rozsah zakázky, požadovaný datum dokončení a předběžnou cenu. Dílčí návrhy a připomínky si můžeme vyměňovat on-line nebo na osobním setkání. To záleží na vzájemné dohodě, a také na rozsahu grafických prací. Po odsouhlasení konečné varianty návrhu Vám vyexportujeme a předáme finální data. 

Dokončené zakázky si archivujeme, kdykoli je tedy možné provádět další úpravy, případně navázat s dalšími projekty.

V naší firmě přímo netiskneme, ale zajišťujeme tisk za zvýhodněné ceny u našich partnerských tiskáren. Jsme tedy schopni zajistit objednávku od zadání až pro finální tisk, ať už se jedná o vizitky, reklamní letáky, nebo firemní časopis. Pokud budete chtít využít jiné tiskárny, než naší partnerské, provedeme kompletní předtiskovou přípravu podle požadavků Vámi navržené tiskárny.

Ano, je to běžná praxe. V takovém případě je ideální, abyste nám dodali grafické podklady ve vektorovém formátu, pro zajištění výstupu v potřebné kvalitě. Pokud je ve „vektorech“ nemáte, stačí nám jakákoliv jejich podoba a sami je zrekonstruujeme.

Bohužel ne. V této oblasti je potřeba kontaktovat stavební firmu, která zakázku zrealizuje. Pokud ale máte takovou firmu vybranou, budeme při vytváření návrhu vycházet z jejich vzorníku barev a můžeme s nimi konzultovat i jim dostupné materiály a náročnost provedení návrhu.