Tvorba webů

Webové stránky vytváříme v redakčním systému WordPress, na kterém dnes funguje více než třetina webů a má velmi širokou vývojářskou podporu. Jde o modulární systém, takže je možné do webových stránek v průběhu času doplňovat nové funkcionality podle toho, jak se vyvíjí Vaše potřeby. Kromě funkčnosti, rychlosti načítání stránek a atraktivní vizuální podoby webu  klademe velký důraz i na jeho zabezpečení. Jako součást našich služeb provádíme i SEO optimalizaci, napojení webových stránek na sociální sítě, implementaci Google Analytics a přípravu online marketingu. Při tvorbě webu můžeme použít fotografie z fotobanky, námi nafocené, nebo dodané Vámi. Stejně je to s grafickými prvky a texty.

WordPress je díky své modularitě velmi pružný a je možné do webové stránky doplňovat další funkce, aniž by byl vzhled nebo chod webu narušen. Můžeme tedy vkládat nové prvky za plného provozu webové stránky. Od e-commerce, přes rezervační systém, kalendář akcí, až po webový časopis.

Samozřejmě. Bez správné SEO optimalizace nebude webová stránka nikdy plnit řádně svou roli a bude vyhledávači, a tedy i zákazníky opomíjena. Nestačí totiž jen mít čtivé texty a hezké fotografie. Je potřeba dbát na správné rozvrstvení klíčových frází, doplnit vhodné meta popisky, efektivní linkbuilding a učinit řadu dalších kroků. Tohle všechno Vám pohlídáme, aby se Váš web dostal na co nejvyšší pozice ve vyhledávání. Nejde to ale ze dne na den. Proto můžeme posun Vašich stránek analyzovat, doporučovat a provádět další úpravy, tedy optimalizovat.

Pokud pro svoji webovou prezentaci nebo e-shop ještě nemáte zaregistrovanou doménu a zajištěný webhosting, obraťte se na nás. Pomůžeme Vám s výběrem názvu domény, aby byla vhodná pro Váš záměr, ověříme její dostupnost, Vaším jménem vytvoříme registraci a doporučíme webhosting, který bude odpovídat Vašim potřebám. Nastavíme e-mailové adresy a vše potřebné. Majitelem domény jste samozřejmě Vy.

Velmi pečlivě na to dbáme. Více než polovina návštěv webů se dnes uskuteční z mobilních zařízení a je nezbytné, aby se na nich stránky rychle načítaly a správně zobrazovaly. Tvorba webů je s laděním responzivního zobrazení pevně spojena. U námi vytvořených webových stránek to považujeme za naprostou samozřejmost a již při sestavování je optimalizujeme pro zobrazení na monitoru počítače, na tabletu i mobilním telefonu.